“LVT” diğer bir ifade ile; “Luxury Vinyl Tile” olarak tanımlanır. Özellikle de ticari alanlar başta olmak üzere her türlü özel alanlarda da tercih edilen bir zemin kaplama modelidir. LVT zemin kaplama en önemli avantajı ise pek çok türden aşınmaya karşı dayanıklılık göstermesidir. Bu nedenle özellikle de aşınma nedeniyle zeminde çizilmelerin meydana gelmesini istemeyen müşterilerimizin başlıca tercihi olmaktadır.

Başlıca avantajları;

  • En önemli avantajı, yazımızın başında da belirttiğimiz gibi aşınmalara karşı dayanıklılık gösteriyor olmasıdır. Bu nedenle müşterilerimizin önemli bir kısmının başlıca tercihi olmaktadır.
  • Çeşitli özel alanlarda tercih edilebilir yapıda olması da önemli bir diğer avantajıdır. Sizlere sunulan tasarım seçeneklerinden en uygun bir tanesi ile özel yaşam alanınızın modern ve aşınmayan bir zemine sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
  • Ticari alanlarda ilk izlenim her zaman önemlidir. Özellikle de kurumsal bir markadan bahsediyorsak! LVT zemin kaplama, ticari alanlarınızdaki modern ve kullanışlı havayı ortaya çıkarmanızda ve müşterilerinize ilham verebilmenizde en önemli detaydır. LVT, müşterilerimizin alana dahil olduklarında markanız ile ilgili ilk izleniminin olumlu olmasında oldukça etkilidir.
  • Oldukça zengin tasarım ve desen seçeneklerine sahip olması sayesinde kullanım alanınız doğrultusunda en yerinde seçimi yapabilirsiniz. Bu sayede kullanım alanı için en uygun desen, model seçeneği ile aynı zamanda alanında dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.
  • Özel katman dayanıklı malzemesi ile LVT pek çok farklı kullanım senaryosunda dayanıklılık gösterir.
  • Çevreye zarar vermeyen malzemeye sahip olması ile de ekolojik bir zemin kaplama seçeneğidir. Bu sayede herhangi bir şekilde rutubet, küflenme gibi hijyen sorunları ile karşı karşıya kalmazsınız.

Kaliteye önem veren müşterilerimizin aynı zamanda modern ve estetik beklentilerini de karşılayan LVT zemin kaplama seçeneklerimizi web sitemiz dahilinde inceleyebilir ve oldukça avantajlı bir fiyat teklifi alabilirsiniz. Profesyonel ekip ile hizmet vermekte olan firmamız, sizlere özel çözümler üretmeye hazırdır.