Lüks Vinil Karo için garanti koşulları, ürünün kullanım şartlarına uygun bir şekilde kullanımı sonucunda meydana gelen hasarlar için geçerli olabilmektedir. Bir diğer önemli unsur ise ürünün sizlere satışa sunulduğunda garanti edilen özellikleridir. Bu özellikler, normal kullanım koşullarında sağlanması gereken özelliklerdir. Nitekim firma ve sağlayıcı kaynakları diğer zararlar garanti kapsamında değerlendirilmekte ve söz konusu zararın onarılabilir olması durumunda da, ücretsiz teknik servis hizmeti verilmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, firma bazlı zararları her daim karşılamaya ve bu doğrultuda müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlamaktadır. Dolayısıyla Lüks Vinil Karo zemin kaplama ürün satışımızda, sizlere belirtilen kullanım koşulları dahilinde ürünü kullanıyor olmanıza rağmen, ortaya çıkan zararlar sonucunda firmamız garanti koşullarını uygular ve sizlerin memnuniyetini kazanır. Siz değerli müşterilerimizin bir “tüketici” olarak sahip olduğunuz haklarına saygı gösteren firmamız aynı zamanda kullanım koşullarını da dikkate almanızı önerir ve garanti koşullarının ancak ilgili kullanım koşullarına uygun bir şekilde zeminin kullanılıyor olmasına karşın ortaya çıkan hatalar için garantiyi geçerli tutmaktadır.

Hem kullanım koşullarını hem de garanti geçerliliği ile ilgili bilgi edinirken aynı zamanda sizlere garanti geçerlilik süresini de belirtmek isteriz. Nitekim her bir ürüne göre garanti geçerlilik süresi farklılık gösterebilmekte olup, garanti geçerlilik süresinde meydana gelebilecek hasarların firma yada kullanıcı bazlı olmasına göre garanti koşulunun geçerli olup, olmadığı belirlenebilmektedir. Dolayısıyla da garanti süresinin geçmesi durumunda, söz konusu ürün için herhangi bir garanti kapsamından bahsedebilmek, mümkün de olmayacaktır. Bu nedenle müşterilerimizin öncelikli olarak kullanım koşullarını, sonrasında ise hangi koşullarda garanti kapsamından faydalanabileceklerini ve de garanti süresini dikkate almaları gerekmektedir. Böylelikle firmamız sizlere temin ettiği kaplama için memnuniyet odaklı bir destek hizmeti sunmaya hazırdır.

Lüks Vinil Karo ürünümüz profesyonel bir ekip ile en ideal koşullarda uygulanır. Böylelikle en az garanti süresi boyunca dayanıklılık gösterir. Bu sürenin doldurulmasında, kullanım şartlarına uygun bir şekilde ürünümüzün kullanılıyor olması da önemli bir husustur.