Hizmetler

/Hizmetler
Hizmetler2018-01-10T22:57:25+00:00

Sunduğumuz Hizmetler

Mineteko tam 25 yıldır sizlere en iyi hizmeti, kaliteli malzeme ve sorunsuz işçilik ile sunmanın gururunu yaşamaktadır. Pvc Zemin kaplama hizmetleri, karo halı hizmetleri, lvt zemin kaplama hizmetleri, yükseltilmiş döşeme hizmetleri ve spor zemin kaplama hizmetleri başta olmak üzere zemin sistemleri alanında bir çok dalda hizmet vermekteyiz.

Gerçekleştirdiğimiz projelerimiz 25 yıllık tecrübe ile yaptığımız planlamaların sonucunda sizlere en iyi servisi sunmak için her seferinde üzerine daha da ekleyerek kendimizi geliştirmekteyiz. Başlıca hizmet verdiğimiz konulara aşağıdaki bölümlerden erişebilir yada profesyonel ekibimizden destek almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

İNOVATİF ZEMİN KAPLAMA

İnovatif Zemin Kaplama Sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

İnovatif Zemin Kaplama

Daha önce yapılmayanı gerçekleştiren yeni nesil zemin kaplama ceramin; pvc zemin alternatifi olan bir malzeme ile üretilen, ana maddesi seramik olan inovatif zemin kaplama sistemleri hakkındaki hizmetlerimizi görüntüleyiniz.

Detaylı Bilgi

LÜKS VİNİL KARO

LVT - Lüks Vinil Karo Sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Lüks vinil karo

Son derece dayanıklı ve az bakım gerektiren Lüks vinil karolar, vinilin işlevsel özelliklerini, doğal ahşap, taş, metal, beton veya tekstil yapılarının zarif görünümüyle birleştiren lvt zemin kaplama sistemleri hakkındaki hizmetlerimizi görüntüleyiniz.

Detaylı Bilgi

PVC ZEMİN KAPLAMA

PVC Zemin Kaplama Sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pvc Zemin Kaplama

Estetik ve fonksiyonelliğin bir arada bulunduğu pvc zemin kaplama sistemleri hijyenin ve dayanıklılığın gereksinim duyulduğu alanlar için önerilen üründür. Pvc zemin kaplama hakkındaki hizmetlerimizi görüntüleyiniz.
Detaylı Bilgi

SPOR ZEMİN KAPLAMA

Spor Zemin Kaplama Sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Spor Zemin Kaplama

Spor Zemin Kaplama sistemleri genellikle kapalı salon yüzeyleri için çok amaçlı olup Basketbol, Hentbol, Voleybol, Tenis, Jimnastik, Güreş ve diğer tüm salon oyunları için ideal olan Spor zemin kaplama sistemleri hakkındaki hizmetlerimizi görüntüleyiniz.

Detaylı Bilgi

LİNOLYUM

Linolyum Sistemleri (Doğal Zemin Kaplama) hakkında bilgi alabilirsiniz.

Linolyum - Doğal Zemin Kaplama

Tasarım ve evresel hususlar bakımından geleneği ve yenilikçiliği birleştiren, çevre onayı ve hatta çocuk oyuncak standardına sahip olan linolyum zemin kaplama sistemleri hakkındaki hizmetlerimizi görüntüleyiniz.
Detaylı Bilgi

KARO HALI

Karo Halı ve döşeme Sistemleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Karo Halı

Karo Halı; tekstil esaslı olması sebebi ile bulunduğu ortamı çok daha sıcak ve şık gösterir ayrıca modüler, sökülüp takılabilir, temizliği ve bakımı kolay, uzun ömürlü, konforlu ve dekoratif bir zemin kaplamasıdır. Karo halı hakkındaki hizmetlerimizi görüntüleyiniz.
Detaylı Bilgi

YÜKSELTİLMİŞ DÖŞEME

Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yükseltilmiş Döşeme

Yükseltilmiş döşeme sistemleri var olan bir zeminin üzerine ikinci bir zemin oluşturma sistemidir. Dayanıklı, kullanışlı ve şıklığı bir arada sunan yükseltilmiş döşeme sistemleri hakkındaki hizmetlerimizi görüntüleyiniz.
Detaylı Bilgi

ÖZEL PROJELER

Özel Projeler hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Özel Projeler

Kurumunuza özel çözümler sağlayan Mineteko; kişiselleştirilmiş seçenekler ile sizlere özel projeler geliştirmektedir. 25 Yıllık tecrübe, profesyonel ekip ve zengin ürün çeşitliliği ile anahtar teslim projelerde sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. 

Detaylı Bilgi

YARDIMCI ÜRÜNLER

Süpürgelik ve Yapı Kimyasalları Sistemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yardımcı Ürünler

Zemin kaplama sistemlerinde kullanılan süpürgelik ve yapı kimyasalları için Dünya’nın en iyi markaları ile çalışmaktayız. Projenin kalitesi için her zaman uzman kişiler ile en iyi malzemeyi buluşturmaktayız. Yardımcı ürünler hakkındaki hizmetlerimizi görüntüleyiniz.

Detaylı Bilgi

Neden Mineteko?

  • 25 yıllık tecrübe ve profesyonel ekip

  • Geniş ürün yelpazesi

  • Sektör bağımsız çözümler

  • Doğru zamanda doğru iş politikası

  • Gelişmiş ürün sonrası destek hizmetleri

Müşteri Görüşleri

Doğru zaman planlaması ve kaliteli işçilik ile verdiği sözlerin arkasında olan Mineteko; sözüne sağdıklığı, verdiği profesyonel hizmet ve kaliteli ürünleri ile bizi yanıltmamış ve tercihimizin ne kadar doğru olduğunu göstermiştir. Teşekkür ederiz.