Yönetimden Mesaj

Birçok farklı değerli marka ile bir bütün olarak hizmet veren MİNETEKO, dünya çapındaki tüketicilerini daha sağlıklı ve güvende hissettirmek için büyük bir azimle çalışmaktadır. Uluslararası şirket olma yolunda, farklı ülkelerden tüketicilerimizi, gerek ürün kalitemiz gerekse hizmetimizle memnun etmeyi hedefliyoruz.

30 yıllık yolculuğumuz boyunca çalışanlarımız daima gelişimin ve yeni fırsatların peşinde koşarak gücümüzü ve yenilik anlayışımızı beslediler. Böylece ülkemizde en tanınan ve güvenilen markalarından biri haline geldi. MİNETEKO çalışanları, 3 kurumsal değerimizin sorumluluğuyla hareket etmektedir: Özen, ekip çalışması ve sürekli gelişim. Bu değerler, sadece ürünlerimizin kalitesinde veya şirketimizin itibarında değil, topluma hizmet sunduğumuz her yerde kendini göstermektedir.

Lider bir şirket olarak, ülkedeki tüketici ihtiyaçlarına göre şekillenen teknolojiye yatırım yapmaya ve bu konuda ilerlemeye büyük önem veriyoruz. Amacımız, nerede yaşıyor olurlarsa olsunlar, teknolojimizi tüketicilerimizin yaşam kalitesini attıran ürünler  ve hizmetler yaratmak için kullanmaktır. Başarılı bir işletme olarak, ulusal ve dünya çapında başarımızın devamı için gereken ve bizi daha da güçlü bir şirket haline getirecek olan tutarlı büyümeye odaklandık.

İnanıyoruz ki; tüketicilerimize, çalışanlarımıza ve hissedarlarımıza yarar sağlamanın en iyi yolu bu. Ekibimiz daima zamanı en doğru şekilde kullanmak ve daha fazla deneyim kazanmak için çalışıyor. Bu, farklı ürünler sunarak, insanların desteği ve güveniyle devam edecek olan bir süreçtir. Tüm bunlar, bize, şirketimizde çalışan kişilerin, her gün yeniliklerle harmanlanan başarısını getiriyor. Deneyimli ve güçlü bilgi birikimine sahip çalışanlarımız, yüksek kalitede ürünler ve hizmetler üretmek için, var güçleriyle çalışıyorlar. Tüm bunlar, şirketimizin önemini, ürünlerimizin satış ve pazarlamasının yapıldığı ülkelerdeki rolünü de kanıtlamaktadır.

İlginizi memnuniyetle karşılıyor ve şirketimiz hakkında daha detaylı bilgi edinmeniz için, MİNETEKO’nun sitesini keşfe davet ediyoruz.

Mineteko Yönetim Kurulu