Referanslarımız

Referanslarımız

MİNETEKO olarak 30 yıllık deneyim ile siz değerli müşterilerimizin bize yaşattığı gururu yaşamaktayız. Profesyonel ekip ve kaliteli ürünlerimiz ile referanslarımız günden güne artmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Başarılarımız

0+
Mutlu Müşteri
0milyon m2
Kaplanan Zemin
0+
Referans Kuruluş

Başlıca Referanslar

Sektörel olarak ayrılmış referanslarımızı aşağıdaki listeden görüntüleyebilirsiniz. İsterseniz sektörel olarak filtreleyebilir yada tamamını liste halinde görüntüleyebilirsiniz.

Referans Listesi (Alfabetik olarak listelenmiştir)

Müşteri Görüşleri

‘’5.Levent Projemizde bulunan 2500 m2 spor/spa tesisimizi tasarlarken mekan algısının sade ve modern olmasını hedefledik. Alışılagelmiş halı, kauçuk veya parke zemin yerine geniş renk-doku kartelası ve uzman teknik ekibi ile önümüzü açan LG HAUSYS DECOTILE LVT ve PVC zemin kaplama malzemelerini kullanmaya karar verdik.

Yoğun kullanım alanları olduğu için spor tesisimizde ekstra dayanım, bakım kolaylığı ve ses yutuculuğu önemli kriterlerimizdendi. Kullandığımız ürünler taleplerimizi karşılamakla birlikte hem uygulama kolaylığıyla zamandan hem de fiyatları ile bütçemizi zorlamadan tamamlama imkanını sağladı. Yaklaşık 2 yıldır sorunsuz kullanıyoruz. İlginiz ve iş birliğiniz için tekrar teşekkür ederiz… ‘’

Nihan MALKOÇ - Dizayn Ofis Şefi / Mimar, TORUNLAR GYO