Mineteko’da Kariyer

Mineteko’nun kurulduğu günden bu yana kazandığı başarının asıl nedeni; alanlarında uzman, motivasyonu yüksek, bilgi ve deneyim sahibi çalışanlarıdır. Sürekli gelişim ve büyümeye destek sağlayabilecek kişilerin çalışmalarıyla Türkiye’nin birçok ilkini gerçekleştiren Mineteko’nun insan kaynakları politikası, şirketin vizyon ve misyonunu destekleyecek şekilde oluşturuldu. Bu çerçevede, etkin bir işe alım süreciyle kurum değerlerini yükseltecek, topluluk değerleri ile uyumlu çalışacak, katkılarıyla kurumu daha da ileriye götürecek çalışanları kazanmayı en önemli sorumluluklarımızdan biri sayıyoruz.

Neden Mineteko?

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru şekilde çözüm önerilerini sunmak,Geniş ürün yelpazesi ve hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

Türkiye’nin her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesime uyum sağlayan, müşteri ve insan kaynağını en değerli aktifi olarak kabul eden, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, rakiplerinin örnek aldığı, her aşamada bir PVC firmasından daha fazlasını vaat eden, evrensel, saygın ve piyasa değeri yüksek, lider firma olmaktır.

Şirketlerin sosyal sorumluluk konusuna verdikleri önemin giderek artması hem kârlılık hem de mâli güvenilirliği sağlamayı zorlaştırıyor. Bu risklerin farkında olunması Mineteko için de gerek organizasyon gerek yönetim seviyesinde yeni gereklilikler ve yeni faaliyet alanları yaratmaktadır. Mineteko ve tüm çalışanları yaptıkları her hareket ve faaliyetin toplum ve çevre üzerindeki etkilerini göz önünde bulundurur.

Dönemsel kalite hedeflerimize erişmek, başta mutabık kalınan müşteri taleplerine uymak, ürün farklılıklarına izin vermeyecek şekilde yüksek kalitede hizmet gerçekleştirmek, iş ilişkilerini uluslararası düzeye getirmek, ürün güvenliğini ve kalitesini sürekli kılmak, risklerin azaltılmasını sağlamak, yeni standart ve yönergeler geliştirmek, yeni ürünleri tüketici ile buluşturmak hedeflerimiz arasındadır.

insan-kaynaklari-vizyonu

İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Mineteko’nun kalıcı ve sürdürülebilir başarısı için; sonuç odaklı ve hızlı karar alan bir organizasyon yapısı ile her seviyede bunu destekleyen, yetkinlikleri yüksek çalışanlar grubu oluşturmaktır.

insan-kaynaklari-misyonu

İnsan Kaynakları Misyonumuz

Mineteko’nun hedef ve stratejileri ile uyumlu sistemler yaratarak çalışanların motivasyonunu yükseltmek, kuruma olan bağlılığı ve çalışanlar arasındaki işbirliğini sürekli geliştirerek insan kaynağı aracılığıyla kurumun rekabet gücünü arttırmaktır.

kariyer-gelisim-sistemi

Kariyer Gelişim Sistemi

Kariyer gelişim sistemi ile; motivasyonu yüksek, kişisel gelişime açık, kalıcı insan gücü hedeflenir. Kurum, yönetici ve yönetici adaylarını kendi bünyesinden yetiştirmeyi esas alır. Mineteko çalışanlarının eğitim ihtiyaçları, kariyer gelişimi ve performans değerlendirme sonuçları ile ilişkili olarak belirlenir.

Hemen Başvur!

Sen de Mineteko çatısı altında görev almak ister misin?

Türkiye'nin en güçlü zemin kaplama sistemleri ekibinde yer almak, başarılarını daha da büyütmek için.
Hemen Başvur!