Özel Projeler

28 yıllık tecrübe ve profesyonel ekip ile geniş ürün yelpazesi kullanarak sektör bağımsız çözümler sunmaktayız. Doğru zamanda doğru iş politikası benimsemiş profesyonel kadromuz tarafından özenle hazırlanmış projeler keşif aşamasından gelişmiş ürün sonrası destek hizmetlerine kadar olan süreci doğru şekilde yönetmektedir.

MİNETEKO olarak Güven üzerine kurulu başarı sloganımızın getirdiği değerin sorumluluğunu bilerek, pvc zemin kaplamaları, spor zemin kaplamaları, lvt zemin kaplamaları, karo halı projeleri, linolyum projeleri ve Türkiye’ye ilk kez MİNETEKO tarafından getirilen İnovatif Zemin Kaplama çözümü ile hizmetinizdeyiz. Sorunsuz, hızlı, uygun fiyatlı çözümlerimiz hakkında bilgi almak hizmetlerimizi yada referanslarımız hakkında bilgi almak isterseniz hemen bize ulaşın.

Hemen Teklif Al!

Özel Projeniz İçin Yerinde Keşif Yapalım

Zemin kaplama sistemleri üzerine bir çalışma yapmak istiyorsunuz. Ancak hangi teknolojiyi, hangi ürünü, hangi kategoriyi kullanmanız gerektiğini bilmiyorsunuz. Sorun değil! Uzman kadromuz ile yerinizde keşif yapılarak size en uygun çözümü, en kaliteli ürünler ile yapmanın garantisini veriyoruz. 25 yıllık tecrübe ile hizmet verdiğimiz 375.000 üzeri kişi yanılmış olamaz!

Hemen Teklif Al!

Başarılarımız

0+
Mutlu Müşteri
0m. m2
Kaplanan Zemin
0+
Referans Kuruluş