Linolyum zemin kaplama çeşitlerimizin garanti koşulları, kullanım koşullarına uygun kullanımlar neticesinde meydana gelebilen her türlü zararı kapsamaktadır. Esasında üretici firmanın da ifade ettiği bu zararlar, günümüzde her türlü ürün satışlarında gerek malzeme gerekse de montaj sürecinde meydana gelebilmektedir. Bu bağlamda müşterilerimizin özellikle de kullanım koşullarına dikkate almaları gerekmektedir. Nitekim zemin kaplama modeline göre dayanıklılık farklılık gösterebilmekte birlikte, üretici firmanın özellikle de “garantili” olarak sunduğu özelliklerinin usulüne uygun bir şekilde kullanımı neticesinde sağlanamaması durumunda dahi, firmamız yine de teknik destek vermektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip olan firmamız, bu bağlamda siz değerli müşterilerimizi en başta bir tüketici olarak dikkate almakta ve tüketici haklarınıza saygı göstermektedir. Bu doğrultuda sağlanan ürün ile ilgili belirtilen garanti koşulları, ürünün sahip olduğu özellikler doğrultusunda belirlenmektedir. Eğer belirlenen özellikler doğrultusunda garanti koşulları, doğru kullanımlar neticesinde yine karşılanamıyorsa bu durumda firmamız her zaman çözüm sunmaya hazır olarak, sizlere garanti kapsamında teknik destek sağlayacaktır.

Müşterilerimizin çeşitli kullanım senaryoları dahilinde ortaya çıkabilecek hasarlar neticesinde garanti kapsamından faydalanılıp, faydalanılamayacağını incelerken söz konusu kullanım senaryoları neticesinde ortaya çıkan hasarların kullanıcı mı yoksa üretici firma kaynaklı mı olduğunu dikkate almaları, söz konusu hasarın garanti kapsamında mı değerlendirileceğinin belirlenebilmesinde büyük bir kolaylık sağlayacaktır.

Öte yandan dikkate alınması gereken bir diğer önemli ayrıntı da garanti süresi olmaktadır. Nitekim her bir ürün asgari olarak belirlenmiş standart bir dayanıklılık süresinin yanı sıra; ürünün malzeme kalitesi, kullanım alanı gibi diğer kriterleri de dikkate alınarak belirlenmiş bir azami garanti geçerlilik süresi söz konusudur ve bu sürenin aşımı sonrasında meydana gelen hasarların garanti kapsamında değerlendirilmeyeceğini belirtmek isteriz.

Linolyum zemin kaplama malzemeleri kullanım şartları göz önünde bulundurularak, söz konusu şartlara uygunum kullanım senaryoları dahilinde kullanıldığında, en az belirtilmiş olan garanti süresi kadar dayanıklılık gösterecektir. Bu nedenle siz değerli müşterilerimizin özellikle de ürünlerimizin kullanım şartlarını göz önünde bulundurmalarını öneriyoruz. Bu sayede uzun süreli kullanım mümkün olmaktadır.