Her ürünümüzde olduğu gibi karo halı seçeneklerimiz için de belli başlı garanti koşulları geçerli olmaktadır. Bu bağlamda müşterilerimizin ürün tercihi yaparken en başında garanti süresini dikkate almaları gerekmektedir. Bilindiği gibi garanti koşulları ancak garanti süresi dahilinde geçerli olabilmektedir ve garanti süresi kimi zaman ürüne ve markaya göre de değişkenlik göstermektedir.

Müşterilerimizin merak ettiği bir diğer soru ise hangi koşullarda garanti şartlarının geçerli olduğudur. Bu gibi durumlarda kesin bir cevap alabilmek adına öncelikli olarak kullanım şartlarını işaret etmekteyiz. Çünkü sizlere satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin kullanım şartları bulunmaktadır. Şartlara uygun bir şekilde sizlere sunduğumuz ürünü kullanıyor olmanız durumunda, belirtilen garanti süresi kadar dayanıklılık göstermesi gerekmektedir. Bu bağlamda, hangi özelliklerin dayanıklılık göstermesi gerektiği de yine sizlere satışa sunduğumuz ürünün özellikleri ile belirlenmektedir.

Bir karo halı modeli için halının zamanla deformasyona uğraması garanti kapsamında değerlendirilemezken, halının montajı esnasında meydana gelen bir hatadan dolayı kullanım esnasında halının zarar görmüş olduğu fark edildiğinde, bu gibi durumlar garanti şartları dahilinde kabul edilebilmektedir. Bu gibi durumlarda kesin bir cevap verebilmemiz adına söz konusu zararın hangi aşamada ve hangi taraf tarafından meydana geldiğini dikkate almak gerekiyor. Basit bir ifade ile uygulama kaynaklı zararlarda garanti koşulları geçerli olurken, uygulama dışında meydana gelen veya kullanıcı kaynaklı sorun ve hasarlarda ise garanti koşulları geçerliliğini yitirmektedir.

Garanti koşullarının aynı zamanda garanti süresi sonunda da geçerliliğini yitireceğini dikkate almanız gerekir. Karo halı modellerimizin kurulumu alanında deneyimli ve bilgili personellerimiz tarafından gerçekleştirilmekte olup, kurulum sonrasında sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Karo halınızın uzun süreli dayanıklılık göstermesi ise kullanım ve bakım şartlarına uygun bir şekilde kullanmanız ile mümkün olmaktadır.

Karo halı modellerimiz, kullanım şartları dahilinde uygun kullanım senaryolarında kullanıldığında en az belirtilen garanti süresi kadar dayanıklılık gösterecektir. Karo halı modellerinin uygulanışı her ne kadar basit olsa da, en etkili ve verimli kullanımın uzun süreli sağlanabilmesinde doğru ve profesyonel bir uygulama işlemi önemli olmaktadır. Bu bağlamda firmamız profesyonel teknik desteği ile uzun süreli sorunsuz kullanabileceğiniz modelleri sizlere sunmaktadır.