İnovatif zemin kaplama CERAMIN ® tercih edebileceğiniz oldukça şık bir zemin kaplama çeşitlerinden birisidir. İnovatif zemin kaplaması pek çok kapalı alanda tercih edilebilir bir zemin kaplamadır. Hemen her ortam ile uyumlu bir malzeme yapısına sahiptir. Bu özelliği sayesinde pek çok farklı alanda tercih edilmektedir.

CERAMIN ®, optimize edilmiş uygulama özelliklerine sahip seramik benzeri bir kompozittir. CERAMIN®, malzeme yoğunluğunun düşük olması nedeniyle seramikten çok daha hafiftir. Bununla birlikte, aynı derecede kararlı, su geçirmez ve ağır görevdir. CERAMIN ® bileşenleri düşük sıcaklıklarda bir araya getirilir – bu nedenle enerji kullanımı ve emisyonlarında düşük bir üretim yönteminde. CERAMIN ® konut ve konut olmayan sektör için yeni fikirler ve dayanıklı ürünler için ekolojik ve ekonomik temel oluşturmaktadır.

İnovatif zeminin tercih edilmesindeki tek sebep, şık görünüyor olması ile sınırlı değil aynı zamanda malzeme kalitesi bakımından da beklentileri karşılamaktadır. Bu doğrultuda en önemli malzeme özelliğinin su geçirmez yapıda olmasını söyleyebiliriz. Herhangi bir şekilde PVC malzeme içermeyen yapısına karşın, sağladığı özellikler bakımından oldukça başarılı bir alternatif olma özelliğindedir.

İnovatif zemin kaplama CERAMIN ® hem şık hem de çevre dostudur. Nitekim bileşeninde çevreye yada sağlığa zarar verebilecek bileşenler bulunmamasıyla, tam anlamıyla “ekolojik” bir yapıdadır. Bu bakımdan, doğal zemin kaplamaları arasında karar kılma aşamasında olan müşterilerimiz için önerdiğimiz başlıca modeller arasında gelmektedir.

İnovatif zemin kaplama CERAMIN ® sahip olduğu doğal malzeme yapısı ile sağlıklı ve son derece hijyenik bir zemine imkan sağlamaktadır. Bu nedenle hijyen ve sağlığın son derece önemli olduğu alanlar için ayrıca özel olarak tercih edilen zemin kaplama çeşitleri arasında gelmektedir.

Kapalı alanda inovatif zemin kaplama CERAMIN ® tercih ettiğinizde dekorasyonu ciddi oranda etkilemiş olursunuz. Bu tür bir zemin kaplama modeli ofisinizin çok daha modern görünmesini, yaşam alanınızın çok daha derli, toplu ve estetik görünmesini sağlar. Her daim kullanabileceğiniz hijyenik ve sağlıklı bir zemine sahip olmasını sağlarsınız.

İnovatif zemin kaplama CERAMIN ® modelleri için tercih alanlarını herhangi bir şekilde sınırlandırmamız mümkün değildir. Çünkü inovatif zemin kaplama sahip olduğu yapısı ile tercih alanları oldukça geniş bir kaplama modelidir. Bu nedenle her türlü alanlarınızın zemini için talep edebileceğiniz bir model olma özelliğindedir.

Siz de web sitemiz dahilinde ürün seçeneklerimizi bulabilir, karar kıldığınız herhangi bir tasarım için zemin kaplama talebinde bulunabilirsiniz. Firmamız aynı zamanda siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda en ideal seçimi yapabilmelerine önem vermektedir. Bu doğrultuda her daim destek alabileceğinizi de ayrıca belirtmek isteriz.